• Referencje

Ubezpieczenie grupowe nauczycieli PG Gogolin

„Szanowni Państwo, przekazując słowa uznania dla firmy Commercial Union S.A., chciałbym w szczególności podziękować Panu Henrykowi Gebauerowi, który opiekuje się naszym ubezpieczeniem.
W lipcu tego roku podczas podróży na wakacje, które zakończyły się dla mnie szybko i boleśnie, uległam wraz z moimi najbliższymi ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.
Po wyjściu ze szpitala, skontaktowałam się z naszym opiekunem ubezpieczenia grupowego, który przyjechał natychmiast i pomógł przygotować szybko i sprawnie wszystkie dokumenty związane z załatwieniem formalności w CU oraz pomaga bezinteresownie do tej pory w wyegzekwowaniu należnego odszkodowania z tytułu OC sprawcy wypadku.
Przystępując do ubezpieczenia nie miałam wyobrażenia o tym, co to to jest znaczy profesjonalna obsługa ubezpieczenia. Dzisiaj już wiem doświadczając tego na sobie, dlatego chciałabym jeszcze raz podziękować firmie Commercial ?Union za szybkie załatwienie wszystkich formalności, a Pana Gebauera polecić wszystkim nauczycielom jako opiekuna ubezpieczenia.”
Małgorzata Pacion, Krapkowice

 

Zapisz

Zapisz